0 555
717 03 78
 0 232
362 23 29

ÜCRETSİZ KENTSEL DÖNÜŞÜM SEMİNERLERİ DÜZENLİYORUZ !

    Yaşadığımız bölgede  Kentsel Dönüşüm kapsamında görüşmeler yaptığımız müşterilerimizin kulaktan dolma bilgiler doğrultusunda yanlış bilgilendiklerini / bilgilendirildiklerini görmekteyiz. Dolayısıyla Kentsel Dönüşüm kapsamında binasını yeniletmek isteyen insanların, doyurucu ve sağlam bilgiyle kendi binalarını yeniden inşa ettirmeye karar vermeleri gerektiği inancını taşımaktayız. Çünkü yanlış yönlendirme ve bilgilendirilme sonucu istenmeyen mağduriyetler oluşabilmektedir. 

    Eğer bir apartmanda ya da müstakil bir binada ikame ediyorsanız ve binanızın sağlamlığı konusunda şüphe içerisinde olup, 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkındaki Kanun yani halk dilinde Kentsel Dönüşüm Kanunu kapsamında binanızı yıktırıp yeniden inşa ettirmeyi düşünüyor fakat, Kentsel Dönüşüm sürecini başından sonuna kadar öğrenmek istiyorsanız: Sizi ya da arzu ederseniz binanızdaki diğer maliklerle birlikte bu hususta bilgilendirmek üzere ofisimizde misafir ediyor ve sizlere ÜCRETSİZ KENTSEL DÖNÜŞÜM SEMİNERİ düzenleyerek sorularınıza doğru cevaplar veriyor ve binanıza uygun çözümler sunuyoruz. 

  
   ÜCRETSİZ KENTSEL DÖNÜŞÜM SEMİNERİ talebi ve randevu  için lütfen bizi arayın, ya da Ücretsiz Danışma Formunu doldurmak için tıklayın.